Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные

Шестой школьный день 2017/2018

Дата: 5 февраля 2018 в 13:01, Обновлено 10 апреля 2018 в 13:17

7 сакавіка 2018 года

Лідар года

   

  

Акцыя "Абеліск"

   

Праграма шостага дня

07.04.2018 года

Мерапрыемствы

Час пра

вядзення

Удзе

льні

кі

Месца правядзення

Адказны

Раённыя мерапрыемствы

1

Спаборніцтвы па настольнаму тэнісу

10.00

7-8

г.п. Зэльва

Яцулевіч М.П.

2

Конкурс “Лідар года”

10.00

7

г.п. Зэльва

Падлесная В.А.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый

1

“Вакальны”

09.00-09.45

10.00-10.45

3-6

актавая зала

Грынцэвіч Л.У.

2

“Танцавальны”

11.00-11.45

12.00-12.45

5-6

актавая зала

Грынцэвіч Л.У.

3

“Іграем  у футбол”

16.00-16.45

17.00-17.45

5-11

спартыўная зала

Янкоўскі В.Г.

4

“Лёгкая атлетыка”

18.00-20.15

7-11

спарт. зала

Янкоўскі В.Г.

Работа класных кіраўнікоў

1

Акцыя “Абеліск”

11.00

1-4

мікрараён школы

Губанава Т.І.

2

Размова “Дзе жыве смех”

11.00

5-7

актавая зала

Грынцэвіч Л.У.

3

“Беларусьфільм прадстаўляе….” Прагляд кінафільма “Экалагічныя катастрофы планеты”

11.00

8-11

к-т інфарматыкі

Барысенка І.М.

Работа настаўніка-прадметніка

1

Літаратурна-музычная гасцёўня  «Шэкспір – заўсёды адкрыццё»

09.00

5-7

к-т  англ.мовы

Бязносік І.Р.

Работа педагога сацыяльнага

1

Практыкум “Як паводзіць сябе ў канфлікце?”

10.00

5-7

кабінет СППС

Цэйкала Ч.А.

Работа бібліятэкара

1

Кніжны хіт-парад “Імяніны ў кніжнай краіне”

9.00

1-11

бібліятэка

Марцінчык І.М.

31 сакавіка 2018 года

Турнір “Што? Дзе? Калі?”

   

Прогулка "Как прекрасен этот мир, посмотри!"

  

Праграма шостага дня

31.03.2018 года

Мерапрыемствы

Час пра

вядзення

Удзе

льні

кі

Месца правядзення

Адказны

Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый

1

“Футбол”

10.00-10.45

5-7

спартыўная зала

Яцулевіч М.П.

2

“АФП”

09.00-09.45

6-9

спартыўная зала

Яцулевіч М.П.

3

“Вакальны”

10.00-10.45

3-6

актавая зала

Грынцэвіч Л.У.

4

“Іграем  у футбол”

16.00-16.45

17.00-17.45

5-11

спартыўная зала

Янкоўскі В.Г.

5

“Лёгкая атлетыка”

18.00-20.15

7-11

спарт. зала

Янкоўскі В.Г.

Работа класных кіраўнікоў

1

Турнір “Што? Дзе? Калі?”

11.00

1-4

к-т пач. класаў

Шэйка М.М.

Работа педагога псіхолага

1

Гутарка “Цікавасць цаною ў жыццё”

10.00

1-7

кабінет СППС

Грэцкая І.Б.

Работа педагога арганізатара

1

Акцыя “Збярэм макулатуру  - выратуем  дрэва!”

9.00

1-4

мікрараён школы

Падлесная В.А.

24 сакавіка 2018 года 

Акцыя "Помнік"

   

   

Валанцёркі атрад "Надзея"

 

    

Праграма шостага дня

24.03.2018 года

Мерапрыемствы

Час пра

вядзення

Удзе

льні

кі

Месца правядзення

Адказны

Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый

1

“Футбол”

10.00-10.45

5-7

спартыўная зала

Яцулевіч М.П.

2

“АФП”

09.00-09.45

6-9

спартыўная зала

Яцулевіч М.П.

3

“Вакальны”

09.00-09.45

10.00-10.45

3-6

актавая зала

Грынцэвіч Л.У.

4

“Танцавальны”

11.00-11.45

12.00-12.45

5-6

актавая зала

Грынцэвіч Л.У.

5

“Іграем  у футбол”

16.00-16.45

17.00-17.45

5-11

спартыўная зала

Янкоўскі В.Г.

6

“Лёгкая атлетыка”

18.00-20.15

7-11

спарт. зала

Янкоўскі В.Г.

Работа класных кіраўнікоў

1

Гульня са словамі “АБВГДйКА”

11.00

1-4

к-т пач. класаў

Ганчар Т.М.

2

Акцыя “Помнікі”

11.00

5-11

мікрараён школы

Земба А.І.

Работа настаўніка-прадметніка

1

Вусны часопіс “Лікі. Народныя прыкметы”

09.00

5-7

к-т  матэматыкі

Войтка В.Ф.

Работа педагога псіхолага

1

Кансультацыя “Як стаць паспяховым”

10.00

1-7

кабінет СППС

Грэцкая І.Б.

Работа бібліятэкара

1

Гадзіна чытача “Рэкамендуем пачытаць”

9.00

1-4

бібліятэка

Марцінчык І.М.

17 сакавіка 2018 года 

Фальклорна-экалагічнае свята “Саракі”

  

Міні-спектакль “Казка аб шкодных рэчах у доме”​

   

Арт-тэрапеўтычны занятак “Малюем свой настрой”

    

Тэматычная паліца “Майстры пяра”

   

Праграма шостага дня

17.03.2018 года

Мерапрыемствы

Час пра

вядзення

Удзе

льні

кі

Месца правядзення

Адказны

Раённыя мерапрыемствы

1

Фальклорна-экалагічнае свята “Саракі”

10.00

7-8

г.п. Зэльва

Барысенка І.М.

2

Дзень прафінфарміравання

10.00

9,11

г.п. Зэльва

Земба А.І.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый

1

“Футбол”

10.00-10.45

5-7

спартыўная зала

Яцулевіч М.П.

2

“АФП”

09.00-09.45

6-9

спартыўная зала

Яцулевіч М.П.

3

“Вакальны”

09.00-09.45

10.00-10.45

3-6

актавая зала

Грынцэвіч Л.У.

4

“Танцавальны”

11.00-11.45

12.00-12.45

5-6

актавая зала

Грынцэвіч Л.У.

5

“Іграем  у футбол”

16.00-16.45

17.00-17.45

5-11

спартыўная зала

Янкоўскі В.Г.

6

“Лёгкая атлетыка”

18.00-20.15

7-11

спарт. зала

Янкоўскі В.Г.

Работа класных кіраўнікоў

1

Міні-спектакль “Казка аб шкодных рэчах у доме”

11.00

1-4

к-т пач. класаў

Палубінская Я.А.

2

Гульня “Мая Беларусь”

11.00

5-7

к-т бел.мовы

Шэйка І.М.

Работа настаўніка-прадметніка

1

Завочнае падарожжа “Святы Велікабрытаніі”

09.00

5-7

к-т  англ.мовы

Шэйка М.А.

Работа педагога псіхолага

1

Арт-тэрапеўтычны занятак “Малюем свій настрой”

10.00

1-7

кабінет СППС

Грэцкая І.Б.

Работа бібліятэкара

1

Тэматычная паліца “Майстры пяра”

9.00

1-4

бібліятэка

Марцінчык І.М.

10 сакавіка 2018

Дзень здароўя

   

  

  

   

Праграма шостага дня

10.03.2018 года

Мерапрыемствы

Час пра

вядзення

Удзе

льні

кі

Месца правядзення

Адказны

Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый

1

“Вакальны”

09.00-09.45

10.00-10.45

3-6

актавая зала

Грынцэвіч Л.У.

2

“Танцавальны”

11.00-11.45

12.00-12.45

5-6

актавая зала

Грынцэвіч Л.У.

3

“Іграем  у футбол”

16.00-16.45

17.00-17.45

5-11

спартыўная зала

Янкоўскі В.Г.

4

“Лёгкая атлетыка”

18.00-20.15

7-11

спарт. зала

Янкоўскі В.Г.

Увага!

10 лютага 2018 года ў 10.00 у спартыўнай зале школы праводзіцца “Дзеньздароўя”

У праграме:

№ п/п

Від спаборніцтва

Удзельнікі

Адказныя

1.

Вядзенне мяча 4х9 м

1-11 кл.

Палубінская Я.А.,

Падлесная В.А.,

Барысенка І.М.,

класныя кіраўнікі 1-11 кл.

2.

Штрафны кідок 5 р

1-11 кл.

3.

Перадача мяча за 30 с

1-11 кл.

4.

Спартыўныя гульні:

“Баскетбол”

“Дзень – ноч”

5-11 кл

1-4 кл.

3 сакавіка 2018 года

Аперацыя “Кармушка”

   

  

Гульня “Шчаслівы выпадак”

  

Гутарка – дыспут “Твары дабро”

  

Віктарына “Здароўе і прырода”

  

  

Віктарына-вандраванне “Дарога ў краіну прафесій”

  

Кніжна-іллюстратыўная выстава “Наш выбар – мір без наркотыкаў”

  

Акцыя “Чытаем па-беларуску”

  

Праграма шостага дня

03.03.2018 года

Мерапрыемствы

Час пра

вядзення

Удзе

льні

кі

Месца правядзення

Адказны

Раённыя мерапрыемствы

1

Школа бяспекі

10.00

5-9, 11

г.п. Зэльва

Шэйка М.А.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый

1

“Футбол”

10.00-10.45

5-7

спартыўная зала

Яцулевіч М.П.

2

“АФП”

09.00-09.45

6-9

спартыўная зала

Яцулевіч М.П.

3

“Вакальны”

09.00-09.45

10.00-10.45

3-6

актавая зала

Грынцэвіч Л.У.

4

“Танцавальны”

11.00-11.45

12.00-12.45

5-6

актавая зала

Грынцэвіч Л.У.

5

“Іграем  у футбол”

16.00-16.45

17.00-17.45

5-11

спартыўная зала

Янкоўскі В.Г.

6

“Лёгкая атлетыка”

18.00-20.15

7-11

спарт. зала

Янкоўскі В.Г.

Работа класных кіраўнікоў

1

Аперацыя “Кармушка”

11.00

1-4

к-т пач. класаў

Губанава Т.І.

2

Гульня “Шчаслівы выпадак”

11.00

5-7

актавая зала

Грынцэвіч Л.У.

3

Гутарка – дыспут “Твары дабро”

11.00

8-11

к-т руск. мовы

Земба А.І.

Работа настаўніка-прадметніка

1

Філворд “Знайдзі аўтараў фізічных законаў”

09.00

5-9

к-т  інфарматыкі

Мартынчык А.В.

Работа педагога сацыяльнага

1

Віктарына “Здароўе і прырода”

10.00

1-5

кабінет СППС

Цэйкала Ч.А.

Работа педагога псіхолага

1

Віктарына-вандраванне “Дарога ў краіну прафесій”

10.00

6-9,11

кабінет СППС

Грэцкая І.Б.

Работа бібліятэкара

1

Кніжна-іллюстратыўная выстава “Наш выбар – мір без наркотыкаў”

Акцыя “Чытаем па-беларуску”

9.00

1-4

бібліятэка

Марцінчык І.М.

24 лютага 2018 года

Акцыя “Дом без  адзіноты"

                                                                                    

  

Рухомыя гульні

  

 

Трэнінг "Умей сказаць НЕ!"

     

Рамонт кніг і падручнікаў “Кніжная бальніца”

   

Праграма шостага дня

24.02.2018 года

Мерапрыемствы

Час пра

вядзення

Удзе

льні

кі

Месца правядзення

Адказны

Раённыя мерапрыемствы

1

Спаборніцтвы па шашкам

10.00

5-7

г.п. Зэльва

Яцулевіч М.П.

2

Дзень прафінфарміравання

10.00

9,11

г.п. Зэльва

Земба А.І.

Крэчка А.І.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый

1

“Вакальны”

09.00-09.45

10.00-10.45

3-6

актавая зала

Грынцэвіч Л.У.

2

“Танцавальны”

11.00-11.45

12.00-12.45

5-6

актавая зала

Грынцэвіч Л.У.

3

“Іграем  у футбол”

16.00-16.45

17.00-17.45

5-11

спартыўная зала

Янкоўскі В.Г.

4

“Лёгкая атлетыка”

18.00-20.15

7-11

спарт. зала

Янкоўскі В.Г.




 

Работа класных кіраўнікоў

1




 

Гульні на свежым паветры

11.00

1-4

тэрыторыя школы

Ганчар Т.М.

2

Гульня “Мая Беларусь”

11.00

5-8

к-т бел. мовы

Шэйка І.М.

Работа настаўніка-прадметніка

1

Вусны часопіс “Жыццё і творчасць англійскага пісьменніка Льюіса Кэрала"

09.00

5-6

к-т англ. мовы

Бязносік І.Р.

Работа СППС

1


 


 


 


 

Гутарка “Для таго трэба ведаць законы дарог?”

Трэнінг "Умей сказаць НЕ!"

10.00

5-8



 

1-4

кабінет СППС

кабінет пачатковых класаў

Цэйкала Ч.А.



 

Грэцкая І.Б.

Работа бібліятэкара

1

Рамонт кніг і падручнікаў “Кніжная бальніца”

9.00

1-4

бібліятэка

Марцінчык І.М.

Работа педагога-арганізатара

1

Акцыя “Дом без  адзіноты"

09.00

6-8

аг. Каралін

Падлесная В.А.




 

17 лютага 2018 года 

Спаборніцтвы  па выкананню нарматываў фізкультурнааздараўленчай праграмы ДФАК

   

Спаборніцтвы па чарлідынгу

   

   

Свята "Масленіца"

   

   

   




 




 

Праграма шостага дня

17.02.2018 года

Мерапрыемствы

Час пра

вядзення

Удзе

льні

кі

Месца правядзення

Адказны

Раённыя мерапрыемствы

1

Спаборніцтвы  па выкананню нарматываў фізкультурнааздараўленчай праграмы ДФАК

10.00

5-11

г.п. Зэльва

Яцулевіч М.П.

2

Спаборніцтвы па чарлідынгу

10.00

3-8

г.п. Зэльва

Барысенка І.М.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый

1

“Вакальны”

09.00-09.45

10.00-10.45

3-6

актавая зала

Грынцэвіч Л.У.

2

“Танцавальны”

11.00-11.45

12.00-12.45

5-6

актавая зала

Грынцэвіч Л.У.

3

“Іграем  у футбол”

16.00-16.45

17.00-17.45

5-11

спартыўная зала

Янкоўскі В.Г.

4

“Лёгкая атлетыка”

18.00-20.15

7-11

спарт. зала

Янкоўскі В.Г.




 

Работа класных кіраўнікоў

1




 

Занятак “Выраб пасхальнага яйка”

11.00

1-4

к-т пач. класаў

Шэйка М.М.

2

Гульня “Загадкі роднай мовы”

11.00

5-7

к-т бел. мовы

Шэйка І.М.

Работа педагога сацыяльнага

1

Кансультацыя “Як стаць паспяховым чалавекам”

10.00

7-9,11

кабінет СППС

Цэйкала Ч.А.

Работа бібліятэкара

1

Кніжнаявыстава “Нашы любімыя беларускія вершы”

9.00

1-11

бібліятэка

Марцінчык І.М.

Работа педагога арганізатара

1

Рэйд “Ветэран жыве побач”

09.00

5-11

Каралінскі с/с

Падлесная В.А.

Работа педагога псіхолага

1

Кансультацыя “Зносіны – гэта мастацтва”

10.00

7-9,11

кабінет СППС

Грэцкая І.Б.




 




 




 

10 лютага 2018 года

Спартыўні турнір, прысвечаны Дню юнага героя-антыфашыста

  

Дзень зароўя

   

   

     




 




 




 

Праграма шостага дня

10.02.2018 года

Мерапрыемствы

Час пра

вядзення

Удзе

льні

кі

Месца правядзення

Адказны

Раённыя мерапрыемствы

1

Спартакіяда

10.00

8,7

г.п. Зэльва

Земба А.І.

2

Спартыўні турнір, прысвечаны Дню юнага героя-антыфашыста

10.00

1-6

ДАЛ “Блакітная хваля”

Палубінская Я.А.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый

1

“Вакальны”

09.00-09.45

10.00-10.45

3-6

актавая зала

Грынцэвіч Л.У.

2

“Танцавальны”

11.00-11.45

12.00-12.45

5-6

актавая зала

Грынцэвіч Л.У.

3

“Іграем  у футбол”

16.00-16.45

17.00-17.45

5-11

спартыўная зала

Янкоўскі В.Г.

4

“Лёгкая атлетыка”

18.00-20.15

7-11

спарт. зала

Янкоўскі В.Г.




 

Увага!

10 лютага 2018 года ў 10.00 у спартыўнай зале школы

праводзіцца “Дзеньздароўя”

У праграме:

№ п/п

Від спаборніцтва

Удзельнікі

Адказныя

1.

Падцягванне (хл)

2-11 кл.

Грынцэвіч Л.У., класныя кіраўнікі 1-11 кл.

2.

Падыманне тулава(дз)

2-11 кл.

3.

Прыжкі ў даўжыню

2-11 кл.

4.

Спартландыя

1-7 кл.




 




 




 

3 лютага 2018 года

Аперацыя “Кармушка”

  

  

  

Практыкум “Зрабі свой выбар”

   

Тэматычная паліца “У вашіх творах- ваша сэрца” (да 210-годдзя з дн. Нар. В.Дуніна-Марцінкевіча)

   

Віктарына-вандраванне “Дарога ў краіну прафесій”

   




 

Праграма шостага дня

03.02.2018 года

Мерапрыемствы

Час пра

вядзення

Удзе

льні

кі

Месца правядзення

Адказны

Абласныя мерапрыемствы

1

Спартакіяда ДЮСШ Гродзенскай вобласці па гандболу

10.00

8,7

г.Гродна

Яцулевіч М.П.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый

1

“Вакальны”

09.00-09.45

10.00-10.45

3-6

актавая зала

Грынцэвіч Л.У.

2

“Танцавальны”

11.00-11.45

12.00-12.45

5-6

актавая зала

Грынцэвіч Л.У.

3

“Іграем  у футбол”

16.00-16.45

17.00-17.45

5-11

спартыўная зала

Янкоўскі В.Г.

4

“Лёгкая атлетыка”

18.00-20.15

7-11

спарт. зала

Янкоўскі В.Г.




 

Работа класных кіраўнікоў

1




 

Аперацыя “Кармушка”

11.00

1-6

тэрыторыя школы

Губанава Т.І.

2

Падрыхтоўка да вечара сустрэчы з выпускнікамі

11.00

7-9,11

актавая зала

Крэчка А.І.

3

Вечар сустрэчы з выпускнікамі “Нас запрашае сустрэцца з юнацтвам вечар школьных сяброў”

17.00

7-9,11

актавая зала

Крэчка А.І.

Работа педагога сацыяльнага

1

Практыкум “Зрабі свой выбар”

10.00

7-9,11

кабінет СППС

Цэйкала Ч.А.

Работа бібліятэкара

1

Тэматычная паліца “У вашіх творах- ваша сэрца” (да 210-годдзя з дн. Нар. В.Дуніна-Марцінкевіча)

9.00

1-11

бібліятэка

Марцінчык І.М.

Работа педагога псіхолага

1

Віктарына-вандраванне “Дарога ў краіну прафесій”

10.00

7-9,11

кабінет СППС

Грэцкая І.Б.




 




 

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.