Выпущен в 2018

1 чэрвеня пройдзе экзамен па замежнай мове: 9 гадзін - англійская мова, 11.30 - нямецкая мова.
4 чэрвеня- экзамен па матэматыцы; 6 чэрвеня - пераказ па беларускай мове; 8 чэрвеня - вусны экзамен па гісторыі Беларусі. Усе экзамены пройдуць у кабінеце №11, кабінет рускай мовы.
Кансультацыі пройдуць: 31 мая ў 14 гадзін па замежнай мове, 2 чэрвеня - па матэматыцы, 5 чэрвеня - па беларускай мове, 7 чэрвеня - па гісторыі Беларусі. Усе астатнія кансультацыі на 9.00, у кабінеце фізікі.
Жадаем поспехаў!

Устаноўлены графік здачы ЦТ Міністэрствам адукацыі. 12 чэрвеня пройдзе экзамен па беларускай мове, 18 чэрвеня - па матэматыцы, 20 чэрвеня - па біялогіі, 22 чэрвеня - па замежнай мове,
28 чэрвеня - па гісторыі Беларусі і 2 ліпеня адбудзецца экзамен па сусветнай гісторыі. Жадаем поспехаў!

З 2 мая пачалася рэгістрацыя на ЦТ. Бліжэйшы пункт рэгістрацыя знаходзіцца ў г. Ваўкавыску, у будынку педагагічнага каледжа. Для рэгістрацыі неабходны пашпарт, напісаць заяву на той мове, на якой плануецца здаваць ЦТ. Затым узяць рахунак, заплаціць у банк, вярнуцца за пропускамі на ЦТ. Кошт аднаго прадмета складае 2,45. Не спазніцеся...

З 2 мая па 1 чэрвеня абітурыенты могуць прайсці рэгістрацыю на ЦТ.
Бліжэйшы пункт рэгістрацыі - г. Ваўкавыск вул. Сацыялістычная д. 33
Час рэгістрацыі з 9.00 па 18.00 кожны дзень (акрамя 12 і 26 мая).
Кошт за адзін прадмет 2 рубля 45 капеек.
Абітурыент пры сабе павінен мець з сабою пашпарт або від на жыхарства ў РБ.

23 апреля 2018 в 09:06 | Кречко А. И. | нет комментариев

На класнай гадзіне 22 сакавіка вучні, прайшоў урок мужнасці "Хроніка пылаючай вёскі". Вучні пазнаёміліся з выставай літаратуры па Хатыньскай трагедыі, якая была арганізавана бібліятэкарам Марцінчык І.М. у сельскай бібліятэцы. Навучэнцы абмяркавалі артыкулы ў газетах "Звязда" і "Праца", і выказалі свае думкі па праблеме спаленых вёсак фашыстамі ў гады Вялікай Айчыннай вайны.

23 марта 2018 в 09:04 | Кречко А. И. | нет комментариев

26 сакавіка РТ па беларускай мове, рускай мове
27 сакавіка РТ па матэматыцы, гісторыі Беларусі
28 сакавіка РТ па замежнай мове, хіміі, геаграфіі, сусветнай гісторыі
29 сакавіка РТ па фізіцы, грамадазнаўству, біялогіі

15 марта 2018 в 11:02 | Кречко А. И. | нет комментариев

10 сакавіка 2018 года на базе гімназіі №1 г.п. Зельва праводзіцца практыкум па падрыхтоўцы да ЦТ па беларускай мове "Марфеміка і словаўтварэнне".
17 сакавіка адбудуццца эканамічныя дэбаты.

1 марта 2018 в 12:35 | Кречко А. И. | нет комментариев

5 декабря 2017 года учащиеся 9, 11 классов посетили социальные объекты аг. Каролин

5 декабря 2017 в 21:54 | Кречко А. И. | нет комментариев

Кіцун Аляксандру віншуем з 1 месцам на II этапе рэспубліканскіх алімпіяд па рускай і беларускай мовах.
Жадаем далейшых поспехаў і здзяйснення мараў.

21 ноября 2017 в 09:25 | Кречко А. И. | нет комментариев

Вучні класа падрыхтавалі агульнашкольнае мерапрыемства. Правялі прававую віктарыну для вучняў 5-9 класаў "Мы выбіраем жыццё па закону".

27 октября 2017 в 12:01 | Кречко А. И. | нет комментариев